Bakı
9 C
USD
EUR
1.7000
2.025
RUB
GBP
0.0244
2.1107
XƏBƏR
ARXİVİ

Avropa Liqası: Bu gün IV turun oyunları keçiriləcək

26.11.2020 10:11

Bu gün UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsində IV turun oyunları keçiriləcək.

Azərbaycanın turnirdəki yeganə təmsilçisi "Qarabağ” Türkiyədə "Sivasspor”la üz-üzə gələcək. I qrupunun digər matçında İspaniyanın "Vilyarreal” və İsrailin "Makkabi”(Təl-Əviv) komandaları qarşılaşacaq.

Turnirin iddialı komandalarından İngiltərə "Arsenal”ı Norveçdə "Molde”nin qonağı olacaq. Londonun digər təmsilçisi "Tottenham” isə Bolqarıstan "Lüdoqorets”ini qəbul edəcək.

İtaliya klublarından "Milan” Fransada "Lill”in, "Roma” isə Rumıniyada ÇFR-in müqavimətini qırmağa çalışacaq. "Napoli” isə Xorvatiyanın "Riyeka” komandasını qəbul edəcək.

Avropa Liqası
IV tur

A qrupu

21:55. MOİK (Sofiya, Bolqarıstan) – "Yanq Boyz” (İsveçrə)
00:00. ÇFR (Rumıniya) – "Roma” (İtaliya)

Xal durumu: "Roma” – 7, "Yanq Boyz” – 4, ÇFR – 4, MOİK – 1

B qrupu

21:55. "Molde” (Norveç) – "Arsenal” (İngiltərə)
00:00. "Dandolk” (İrlandiya) – "Rapid” (Vyana, Avstriya)

Xal durumu: "Arsenal” – 9, "Molde” – 6, "Rapid” – 3, "Dandolk” – 0

C qrupu

00:00. "Nitsa” (Fransa) – "Slaviya” (Praqa, Çexiya)
00:00. "Bayer” (Almaniya) – "Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail)

Xal durumu: "Slaviya” – 6, "Bayer” – 6, "Nitsa” – 3, "Hapoel” – 3

D qrupu

00:00. "Reyncers” (Şotlandiya) – "Benfika” (Portuqaliya)
00:00. "Standard” (Belçika) – "Lex” (Polşa)

Xal durumu: "Reyncers” – 7, "Benfika” – 7, "Lex” – 3, "Standard” – 0

E qrupu

00:00. PSV (Niderland) – PAOK (Yunanıstan)
00:00. "Qranada” (İspaniya) – "Omoniya” (Kipr)

Xal durumu: "Qranada” – 7, PAOK – 5, PSV – 3, "Omoniya” – 1

F qrupu

00:00. AZ (Niderland) – "Real Sosyedad” (İspaniya)
00:00. "Napoli” (İtaliya) – "Riyeka” (Xorvatiya)

Xal durumu: AZ – 6, "Napoli” – 6, "Real Sosyedad” – 6, "Riyeka” – 0.

G qrupu

21:55. "Braqa” (Portuqaliya) – "Lester” (İngiltərə)
21:55. AEK (Yunanıstan) – "Zarya” (Ukrayna)

Xal durumu: "Lester” – 9, "Braqa” – 6, AEK – 3, "Zarya” – 0

H qrupu

21:55. "Sparta” (Praqa, Çexiya) – "Seltik” (Şotlandiya)
21:55. "Lill” (Fransa) – "Milan” (İtaliya)

Xal durumu: "Lill” – 7, "Milan” – 6, "Sparta” – 3, "Seltik” – 1

I qrupu

21:55. "Qarabağ” (Azərbaycan) – "Sivasspor” (Türkiyə)
21:55. "Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) – "Vilyarreal” (İspaniya)

Xal durumu: "Vilyarreal” – 9, "Makkabi” – 6, "Sivasspor” – 3, "Qarabağ” – 0

J qrupu

21:55. LASK (Avstriya) – "Antverpen” (Belçika)
00:00. "Tottenhem” (İngiltərə) – "Lüdoqorets” (Bolqarıstan)

Xal durumu: "Tottenhem” – 6, "Antverpen” – 6, LASK – 6, "Lüdoqorets” – 0

K qrupu

21:55. "Volfsberq” (Avstriya) – "Dinamo” (Zaqreb, Xorvatiya)
21:55. MOİK (Moskva, Rusiya) – "Feyenoord” (Niderland)

Xal durumu: "Dinamo” – 5, "Volfsberq” – 4, "Feyenoord” – 4, MOİK – 2

L qrupu

21:55. "Gent” (Belçika) – "Srvena Zvezda” (Serbiya)
21:55. "Slovan” (Liberec, Çexiya) – "Hoffenhaym” (Almaniya)

Xal durumu: "Hoffenhaym” – 9, "Srvena Zvezda” – 6, "Slovan” – 3, Gent – 0.

(Report.az)

© xezerxeber.az


167 dəfə oxunub

XƏBƏRLƏR

ÇOX OXUNANLAR